O NAS

Firma SOLTEX istnieje na rynku od 2002 roku i figuruje w czołówce dostawców profesjonalnego sprzętu fitness, produkcją oraz projektami saun.


Nasz towar w pełni spełnia oczekiwania klientów, ponieważ łączy w sobie wysoką, jakość za rozsądną cenę. Nasi pracownicy służą pomocą przy wyborze najlepszego sprzętu, a także przy transporcie i montażu.


Sprzęt używany jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym.
Jest w 100 % sprawny i gotowy do pracy w warunkach klubowych.
Skupiamy się na 3 najmocniejszych markach takich jak: Precor, Technogym i LifeFitnes.
Sprzęt serwisowany przez nasz zespół nie rożni się, jakością od sprzętu fabrycznie nowego, jest jednak stosunkowo tańszy, co pozwala Państwu na oszczędności i kolejne inwestycje.


Od 2015 roku jesteśmy importerem i wyłącznym przedstawicielem marki FF. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najwyższej, jakości sprzęt do strefy wolnych ciężarów oraz fitness w najlepszych cenach w kraju.


Do chwili obecnej wdrożyliśmy sprzęt w ponad 100 klubach w całej Polsce i Europie.


W związku z dużym wzrostem zapytań ze strony naszych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o parki trampolin. Jest to nowa forma aktywności fizycznej doskonale uzupełniająca się z klubami fitness. W związku z powyższym zajmujemy się projektowaniem oraz kompleksowym wyposażaniem całych parków trampolin.  Zapraszamy do współpracy!